Location : Home > B > B32561J8154K
B32561J8154K
Share on FacebookShare on Facebook
B32561J8154K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32561J8154K FILM CAP 0.15UF 10 630V 1530000 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32561J8154K FILM CAP 0.15UF 10 630V 882000 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32561J8154K Film Capacitors Film Cap 0,15UF 10 630V POLYESTER UNCOATED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com