Location : Home > B > B32560J9682J
B32560J9682J
Share on FacebookShare on Facebook
B32560J9682J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32560J9682J Film Capacitors Film Cap 6.8nF 5 1000V POLYESTER UNCOATEDD 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32560J9682J FILM CAP 6.8NF 5 1000V 1414800 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32560J9682J FILM CAP 6.8NF 5 1000V 785800 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com