Location : Home > B > B32560J1334K
B32560J1334K
Share on FacebookShare on Facebook
B32560J1334K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32560J1334K FILM CAP 0.33UF 10 100V 702400 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B32560J1334K FILM CAP 0.33UF 10 100V 597200 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32560J1334K Original&New 15000 RoHs 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
B32560J1334K Original&New 20000 RoHs 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
B32560J1334K Film Capacitors 0.33uF 100volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32560J1334K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk