Location : Home > B > B32529C823K289
B32529C823K289
Share on FacebookShare on Facebook
B32529C823K289 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529C823K289 FILM CAP 0.0820UF 10 63V 813100 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B32529C823K289 FILM CAP 0.0820UF 10 63V 707900 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32529C823K289 Film Capacitors 0.082uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com