Location : Home > B > B32529C6682K289
B32529C6682K289
Share on FacebookShare on Facebook
B32529C6682K289 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529C6682K289 FILM CAP 0.0068UF 10 400V 913500 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B32529C6682K289 FILM CAP 0.0068UF 10 400V 808300 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32529C6682K289 Film Capacitors 0.0068uF 400volt 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com