Location : Home > B > B32529C6682K189
B32529C6682K189
Share on FacebookShare on Facebook
B32529C6682K189 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529C6682K189 FILM CAP 0.0068UF 10 400V 907400 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B32529C6682K189 FILM CAP 0.0068UF 10 400V 802200 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32529C6682K189 Film Capacitors 0.0068uF 400volt 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-24-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD