Location : Home > B > B32529C3223K189
B32529C3223K189
Share on FacebookShare on Facebook
B32529C3223K189 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529C3223K189 CAP FILM 0.022UF 250VDC RADIAL 1419300 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32529C3223K189 Film Capacitors 0.022uF 250volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32529C3223K189 CAP FILM 0.022UF 250VDC RADIAL 783000 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32529C3223K189 Film Capacitors 0.022uF 250volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com