Location : Home > B > B32522C6473J
B32522C6473J
Share on FacebookShare on Facebook
B32522C6473J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32522C6473J CAP FILM 0.047UF 400VDC RADIAL 1302500 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32522C6473J Film Capacitors 0.047uF 400volts 5 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd