Location : Home > B > B32522C6334J
B32522C6334J
Share on FacebookShare on Facebook
B32522C6334J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32522C6334J CAP FILM 0.33UF 400VDC RADIAL 1217500 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32522C6334J Film Capacitors 0.33uF 400volts 5 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com