Location : Home > B > B32520C155J
B32520C155J
Share on FacebookShare on Facebook
B32520C155J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32520C155J CAP FILM 1.5UF 63VDC RADIAL 1203700 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32520C155J Film Capacitors 1.5uF 63volts 5 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32520C155J Film Capacitors 1.5uF 63volts 5 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com