Location : Home > B > B32022A3103M289
B32022A3103M289
Share on FacebookShare on Facebook
B32022A3103M289 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32022A3103M289 Film Capacitors 10NF 20 300V FILM CAP MKPY3 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32022A3103M289 Film Capacitors 10NF 20 300V FILM CAP MKPY3 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32022A3103M289 Film Capacitors 10NF 20 300V FILM CAP MKPY3 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32022A3103M289 FILM CAP 10NF 20 300VAC MKP Y2 1341600 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com