Location : Home > B > B25832F4475K1
B25832F4475K1
Share on FacebookShare on Facebook
B25832F4475K1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B25832F4475K1 MKV CAPACITOR 4.7UF 640V 1227000 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B25832F4475K1 Film Capacitors MKV CAPACITOR 47UF 640V 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B25832F4475K1 Film Capacitors MKV CAPACITOR 4,7UF 640V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com