Location : Home > B > B20J800E
B20J800E
Share on FacebookShare on Facebook
B20J800E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B20J800E Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 800ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B20J800E Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B20J800E Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 800ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
B20J800E RES 800 OHM 20W 5 AXIAL 1242900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B20J800E RES 800 OHM 20W 5 AXIAL 897000 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B20J800E RES 800 OHM 20W 5 AXIAL 692900 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.