Location : Home > B > B20J1R0E
B20J1R0E
Share on FacebookShare on Facebook
B20J1R0E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B20J1R0E RES 1 OHM 20W 5 AXIAL 691900 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B20J1R0E Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 1ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B20J1R0E Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 1ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
B20J1R0E RES 1 OHM 20W 5 AXIAL 1335100 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B20J1R0E Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 1ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com