Location : Home > B > B20J125E
B20J125E
Share on FacebookShare on Facebook
B20J125E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B20J125E Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B20J125E Wirewound Resistors - Through Hole 20watt 125ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
B20J125E RES 125 OHM 20W 5 AXIAL 1244000 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B20J125E RES 125 OHM 20W 5 AXIAL 898100 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B20J125E RES 125 OHM 20W 5 AXIAL 694000 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.