Location : Home > B > B15B-PASK-1
B15B-PASK-1
Share on FacebookShare on Facebook
B15B-PASK-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B15B-PASK-1 CONN HEADER PA 15POS TOP W/BOSS 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B15B-PASK-1 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ANE8870 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories AE20 MOUNTING BRACKET
IDTQS5917T-132TQG8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLOCK GEN LVTTL 132MHZ 28QSOP
IDTQS5917T-132TQG8 678954 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IDTQS5917T-132TQG8 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IDTQS5917T-132TQG8 Texas Instruments 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1301370234 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment GFCI WT DPLX 5-20 25' PORTPWR
1301370234 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301860278 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment L7-15R INSERT ASSY
MAX24505EXG+ IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX24505EXG+ MICROSEMI 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
MAX24505EXG+ MICROSEMI 50000 14+ REEL Protec Engineering (S) Pte Ltd
MAX24505EXG+ NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AX500-FG484I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AX500-FG484I N/A 83325 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AX500-FG484I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EX256-TQG100 brenda@hon 68800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EX256-TQG100 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EX256-TQG100 ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
5CSEMA6F31I7N Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Cyclone? V SE FPGA - 110K Logic Elements 64KB 800MHz 896-FBGA (31x31)
MB91F594BHSPMC-GSE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR81S FR MB91590 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.0625MB (1.0625M x 8) FLASH 208-LQFP (28x28)
PBC05SBEN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PBC05SBEN Sullins Connector Solutions 157480 2016+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 5POS Unitronix Electronics Limited
PBC05SBEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 5POS EKT Electronics Co., Ltd
PBC05SBEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 5POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBC05SBEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 5POS TPC Global Service Co.Ltd.
640442-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 6 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 26 AWG
640442-6 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
640442-6 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ CONN RECEPT 6POS 26AWG MTA100 Unitronix Electronics Limited
640442-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-87220-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold