Location : Home > B > B12J5R0E
B12J5R0E
Share on FacebookShare on Facebook
B12J5R0E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B12J5R0E RoHS Compliant 38844 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
B12J5R0E RES 5 OHM 12W 5 AXIAL 1244700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B12J5R0E Wirewound Resistors - Through Hole 12watt 5ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com