Location : Home > B > B12J1R5E
B12J1R5E
Share on FacebookShare on Facebook
B12J1R5E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B12J1R5E RES 1.5 OHM 12W 5 AXIAL 577400 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B12J1R5E RES 1.5 OHM 12W 5 AXIAL 1353300 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B12J1R5E Wirewound Resistors - Through Hole 12watt 1.5ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com