Location : Home > B > B12B-XADSS-N
B12B-XADSS-N
Share on FacebookShare on Facebook
B12B-XADSS-N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B12B-XADSS-N Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B12B-XADSS-N CONN HDR XAD 12POS 2.5MM TIN TE 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-1078CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 200MHz, 300MHz, 400MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-1078CDI8 IC 57220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4Q001FG-0029CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 155.52MHz 10-CLCC
DPM3AS-BL Martel Electronics 8000 2012+ LCD 11MM UNIV MINI METER BK LIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPM3AS-BL NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DPM3AS-BL ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DK431 786549 13+ fenkey electronics co.,ltd
DK431 786549 13+ fenyang electronics co.,ltd
DK431 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DK431 NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
81509080 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC-R-3-C Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level DPDT (2 Form C) 24VAC Chassis Mount