Location : Home > B > B12A09005AEDA0GE
B12A09005AEDA0GE
Share on FacebookShare on Facebook
B12A09005AEDA0GE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WA2000 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories WELLER SOLDERING IRON ANALYZER
WA2000 ELECTRONIC 26330 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WA2000 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
60-1-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) White 0.030" (0.76mm) 5' (1.52m)
1 PSI-D-PRIME-MINI Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1 PSI (6.89 kPa) Differential Male - 0.17" (4.34mm) Tube, Dual 0 mV ~ 18 mV (12V) 4-SIP Module
1 PSI-D-PRIME-MINI All Sensors Corporation 80000 2012+ SENSOR 1PSID MV DUAL PXT Direct Electronics Co.,Ltd
1 PSI-D-PRIME-MINI All Sensors Corporation 80000 2012+ SENSOR 1PSID MV DUAL Topic Electronics Co.,Ltd
1 PSI-D-PRIME-MINI All Sensors Corporation 80000 2012+ SENSOR 1PSID MV DUAL TPC Global Service Co.Ltd.
1 PSI-D-PRIME-MINI Distributor 173530 18+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com