Location : Home > B > B11B-XASK-1
B11B-XASK-1
Share on FacebookShare on Facebook
B11B-XASK-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B11B-XASK-1 CONN HEADER XA 11POS 2.5MM TIN 157440 JST Sales America Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17305005 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 20 ~ 60VAC, 12 ~ 48VDC Panel Mount