Location : Home > A > AZ23C8V2-7-F
AZ23C8V2-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for AZ23C8V2-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
AZ23C8V2-7-F DIODES SOT23 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
AZ23C8V2-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AZ23C8V2-7-F RoHS Compliant 39304 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
AZ23C8V2-7-F DIODE ZENER DUAL 8.2V SOT23-3 242150 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AZ23C8V2-7-F SOT-23 83325 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AZ23C8V2-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-43-129-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 29POS GOLD
346-43-129-41-013000 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-129-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157260 2016+ CONN SOCKET SIP 29POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-129-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278610 2016+ CONN SOCKET SIP 29POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-83-130-41-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-130-41-022101 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-130-41-022101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1068080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through
1068080000 Weidmuller 147490 2016+ TERMINAL WDK 4N RT Unitronix Electronics Limited
1068080000 Weidmuller 287810 2016+ TERMINAL WDK 4N RT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-9503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD
30-9503-21 Aries Electronics 147280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-9503-21 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-096-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-87-018-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-018-10-003101 Preci-Dip 157890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-018-10-003101 Preci-Dip 297970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-012-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-012-10-143101 Preci-Dip 156990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1640330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1640330000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 19POS F BK TPC Global Service Co.Ltd.
1640330000 Weidmuller 147110 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited