Location : Home > A > AZ23C3V9-TP
AZ23C3V9-TP
Share on FacebookShare on Facebook
AZ23C3V9-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AZ23C3V9-TP DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-23 242220 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AZ23C3V9-TP DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-23 693300 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AZ23C3V9-TP DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-23 157639 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AZ23C3V9-TP ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1959176 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole