Location : Home > A > AZ23C36-TP
AZ23C36-TP
Share on FacebookShare on Facebook
AZ23C36-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AZ23C36-TP ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AZ23C36-TP DIODE ZENER DUAL 36V SOT-23 241820 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AZ23C36-TP DIODE ZENER DUAL 36V SOT-23 692800 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AZ23C36-TP DIODE ZENER DUAL 36V SOT-23 157239 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387215202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws