Location : Home > A > AZ23C33-7-F
AZ23C33-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
AZ23C33-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AZ23C33-7-F DIODE ZENER DUAL 33V SOT23-3 241580 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AZ23C33-7-F RoHS Compliant 39704 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
AZ23C33-7-F standard package with RoHS 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AZ23C33-7-F 3000 DIODES 1025+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
AZ23C33-7-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AZ23C33-7-F SOT23 5798 DIODES 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-153-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387109221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
855-87-024-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
855-87-024-10-001101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-87-024-10-001101 Preci-Dip 287730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-016-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-016-10-453101 Preci-Dip 147690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-016-10-453101 Preci-Dip 288190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-6574-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN
42-6574-18 Aries Electronics 147220 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Unitronix Electronics Limited
42-6574-18 Aries Electronics 288290 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com