Location : Home > A > AZ23C18-7
AZ23C18-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for AZ23C18-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
AZ23C18-7-F DIODES SOT23 114340 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
AZ23C18-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AZ23C18-7 RoHS Compliant 39524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
AZ23C18-7 DIODE ZENER DUAL 18V SOT23-3 242190 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AZ23C18-7 standard package with RoHS 45550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AZ23C18-7 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395378504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)