Location : Home > A > AZ23C15-7-F
AZ23C15-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for AZ23C15-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
AZ23C15-7-F DIODES SOT23 4900 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
AZ23C15-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AZ23C15-7-F RoHS Compliant 39484 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
AZ23C15-7-F DIODE ZENER DUAL 15V SOT23-3 242350 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AZ23C15-7-F SOT-23 2500 DIODES 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AZ23C15-7-F SOT-23 11700 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
AZ23C15-7-F 4920 ZETEX/DIODES 11+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
AZ23C15-7-F SOT23 83325 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ4681T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123
MMSZ4681T1G 39906 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ4681T1G STOCK 43310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MMSZ4681T1G N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
402F36033CLR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F36033CLR CTS-Frequency Controls 57109 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F36033CLR CTS-Frequency Controls 88750 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F36033CLR CTS-Frequency Controls 88750 2015+ CRYSTAL 36.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9537410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 6-16 AWG
9537410000 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9537410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN SCRW CLMP SPR-LOAD PA66 BLK EKT Electronics Co., Ltd
OQ21150100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ21150100J0G Amphenol FCI 147030 2016+ 350 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ21150100J0G IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ21150100J0G NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABLS3-12.000MHZ-D4Y-T Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
ABLS3-12.000MHZ-D4Y-T Abracon LLC 41905 1538+ CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
ABLS3-12.000MHZ-D4Y-T Abracon LLC 57329 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABLS3-12.000MHZ-D4Y-T Abracon LLC 88290 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1776269-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1776269-8 TE Connectivity AMP Connectors 157740 2016+ TERMINAL BLK 8POS 5MM SIDE ENT Unitronix Electronics Limited
1776269-8 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERMINAL BLK 8POS 5MM SIDE ENT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1785620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1785620000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1785620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1785620000 Weidmuller 298130 2016+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 5POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
997209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block 0.197" (5.00mm) Through Hole