Location : Home > A > AZ23B8V2-G3-18
AZ23B8V2-G3-18
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1775610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Orange 14-26 AWG
1775610000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775610000 Weidmuller 146960 2016+ TERMINAL ZDU 1.5/4AN ORANGE Unitronix Electronics Limited
2009-YSY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2009-YSY Curtis Industries 157060 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
517-87-599-54-131111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 599POS GOLD
517-87-599-54-131111 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-87-599-54-131111 Preci-Dip 147060 2016+ CONN SOCKET PGA 599POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-87-599-54-131111 Preci-Dip 288130 2016+ CONN SOCKET PGA 599POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN181FGGN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
NPPN181FGGN-RC IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN181FGGN-RC NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN181FGGN-RC Sullins Connector Solutions 157280 2016+ CONN HEADER .079 18POS Unitronix Electronics Limited
1-1969595-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
4-969484-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
4-969484-3 Electronics 25699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-969484-3 Semiconductor 21105 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
4-969484-3 STOCK 43150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
4-969484-3 STOCK 43150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
430211-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws