Location : Home > A > AXH010A0X3Z
AXH010A0X3Z
Share on FacebookShare on Facebook
AXH010A0X3Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AXH010A0X3Z New & original parts 21 TYCO 2015+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
AXH010A0X3Z 3.0Vdc - 5.5Vdc input; 0.75 to 3.63Vdc Output; 10A Output Current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com