Location : Home > A > AX8052F100-2-TW30
AX8052F100-2-TW30
Share on FacebookShare on Facebook
AX8052F100-2-TW30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AX8052F100-2-TW30 28-QFN5x5 357 ON 20+PB Pb-Free IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DS1080LU/T+A00 Electronics 26501 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
42-05011 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks CONN M8 FML 3POS
93716BGLF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC
93716BGLF IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
93716BGLF IDTIntegra 500 28-TSSOP Richmon industrial
998080 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies FPA/C 1746-OB32/OV32 0.5M
998080 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRT1-ID16TA Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail
CRT1-ID16TA 7984566 13+ fenkey electronics co.,ltd
CRT1-ID16TA 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CRT1-ID16TA 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CRT1-ID16TA NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MB90F543GSPF-GS-9006 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90540G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
MB90F395HAPMCR-C0033 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90390 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 512KB (512K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
72V211L20J Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SYNC 512X9 20NS 32-PLCC
72V211L20J IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MK10DX128VMC7R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Kinetis K10 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 128KB (128K x 8) FLASH 121-MAPBGA (8x8)
MK10DX128VMC7R Freescale 2620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MK10DX128VMC7R Freescale 2870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MK10DX128VMC7R Freescale 3170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
MK10DX128VMC7R IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STDP2690AD Integrated Circuits (ICs) Linear - Video Processing IC DISPLAYPORT CONVERTER BGA-81
STDP2690AD MegaChips 5229 81-BGA E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
800-80-034-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
800-80-034-20-001101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-034-20-001101 Preci-Dip 157060 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-80-034-20-001101 Preci-Dip 288110 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-10-010-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
850-10-010-30-001191 Preci-Dip 147180 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-10-010-30-001191 Preci-Dip 278970 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com