Location : Home > A > AX1000-2FG896
AX1000-2FG896
Share on FacebookShare on Facebook
AX1000-2FG896 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AX1000-2FG896 BGA 28000 ACTEL 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
AX1000-2FG896 BGA 18000 ACTEL 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82430-3054 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM3054 UNIVERSAL MAT - FORD
AFP7PP04T Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Motion Control Module DIN Rail
8N4SV76LC-0089CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz 6-CLCC
XCS20XL-4TQG144C XILINIX 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCS20XL-4TQG144C XILINX 75000 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCS20XL-4TQG144C XILINX 1000 16+ TQFP144 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC2C128-7VQ100C originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC2C128-7VQ100C XILINX 8923 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB96F386RSCPMC-GS-151E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
7014S25PF Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 36KBIT 25NS 64TQFP
7143LA55J8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32KBIT 55NS 68PLCC
7143LA55J8 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCF8566T/1,112 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Display Drivers IC LCD DVR UNVRSL LOW-MUX 40VSOP
PCF8566T/1,112 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PCF8566T/1,112 ams 57569 15+ IC LCD DVR UNVRSL LOW-MUX 40VSOP Unitronix Electronics Limited
PCF8566T/1,112 IC 38481 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
71M6543HT-IGT/F Integrated Circuits (ICs) PMIC - Energy Metering 3 Phase Meter IC 100-LQFP (14x14)
71M6543HT-IGT/F IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
71M6543HT-IGT/F MAXIM 5620 NEW+ N/A NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
71M6543HT-IGT/F MAXIM 5870 NEW+ N/A Asia Military Components Trading Co., Ltd.
71M6543HT-IGT/F MAXIM 6170 NEWD/C N/A MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
PBC08DADN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PBC08DADN Sullins Connector Solutions 157250 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 16POS Unitronix Electronics Limited
PBC08DADN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 16POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
PBC08DADN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
90603-126HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
90603-126HLF Amphenol FCI 147530 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
90603-126HLF Amphenol FCI 297890 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90603-126HLF IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
88813-412HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
88813-412HLF Amphenol FCI 147440 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
88813-412HLF Amphenol FCI 297710 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
88813-412HLF IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S3B-PH-K-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
S3B-PH-K-S JST Sales America Inc. 147230 2016+ CONN SHRD HDR 3 POS TH RED Unitronix Electronics Limited
S3B-PH-K-S NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S3B-PH-K-S N/A 68950 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
1-87587-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead