Location : Home > A > AX1000-1FGG676
AX1000-1FGG676
Share on FacebookShare on Facebook
AX1000-1FGG676 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AX1000-1FGG676 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LXML0000 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Accessories Label Milliliters
LXML0000 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LXML0000 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C200H-OD501 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module Backplane 5VDC
C200H-OD501 654879 13+ fenkey electronics co.,ltd
C200H-OD501 654879 13+ fenyang electronics co.,ltd
C200H-OD501 KEMET 36830 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C200H-OD501 KEMET 77690 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4DV85AC-0047CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 24.576MHz, 125MHz 6-CLCC
8N3DV85FC-0074CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 106.25MHz 6-CLCC
LMX2485ESQ/NOPB Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC PLL FREQ SYNTH 3GHZ 24WQFN
LMX2485ESQ/NOPB IDT, Integrated Device Technol 50000 2016+ IC PLL FREQ SYNTH 3GHZ 24-LLP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LMX2485ESQ/NOPB NS/TIC 238 16+ N/A Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LMX2485ESQ/NOPB NSC 10068 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATSAM4S4BA-AU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 SAM4S Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
ATSAM4S4BA-AU ATMEL 70 20+PB TQFP FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ATSAM4S4BA-AU MICROCHIP 4040 22+ TQFP-100 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
ATSAM4S4BA-AU ATMEL/?????? 10000 1437+ TQFP TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
ATSAM4S4BA-AU MICROCHIP 357 20+PB 64-LQFP10x10 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MB96F673ABPMC1-GS-115E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96670 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 96KB (96K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
74FCT163244APAG8 IDT 1320 NEWD/C SOP-48 TAIWAN DBA INT¡¯L CORPORATION LTD.
3-641190-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 6 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 22 AWG
3-641190-6 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-641190-6 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-641190-6 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ CONN RCPT 6POS 22AWG .100 RED Unitronix Electronics Limited
3-641190-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0022282248 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0015910408 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold