Location : Home > A > AX-16.000MAGV-T
AX-16.000MAGV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AX-16.000MAGV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AX-16.000MAGV-T CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD 98450 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AX-16.000MAGV-T CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD 98450 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AX-16.000MAGV-T CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD 57859 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AX-16.000MAGV-T CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD 98450 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F3201XAKR Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À10ppm Crystal 8pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F3201XAKR CTS-Frequency Controls 139590 NEW RoHS CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F3201XAKR CTS-Frequency Controls 41815 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3201XAKR CTS-Frequency Controls 57239 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3201XAKR CTS-Frequency Controls 98710 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1630550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630550000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1630550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 9POS 135 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1630550000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 9POS 135 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1630550000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS 135DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PCSB750-10-1Y IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCSB750-10-1Y NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PCSB750-10-1Y Panduit Corp 157050 2016+ CONN MULTI-TAP DBL SIDE CLR Unitronix Electronics Limited
1810719 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Surface Mount
1810719 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1810719 Phoenix Contact 157440 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1810719 Phoenix Contact 297910 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796691-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796691-5 TE Connectivity AMP Connectors 157130 2016+ TERM BLOCK RCPT 5POS STACK 5MM Unitronix Electronics Limited
796691-5 TE Connectivity AMP Connectors 299110 2016+ TERM BLOCK RCPT 5POS STACK 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECS-250-18-4-F Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 30 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
ECS-250-18-4-F ECS 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ECS-250-18-4-F ECS 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
995361 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
995361 Weidmuller 157410 2016+ LP 7.62/90/16 BK Unitronix Electronics Limited
995361 Weidmuller 297590 2016+ LP 7.62/90/16 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1771143 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.098" (2.50mm) Surface Mount
1771143 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1771143 Phoenix Contact 298250 2016+ CONN TERM BLK 7POS 2.5MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com