Location : Home > A > AWSCR-48.00MTD-T
AWSCR-48.00MTD-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-48.00MTD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 139800 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 57449 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 77490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 57449 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395216011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
0395166505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole