Location : Home > A > AWSCR-48.00MTD-T
AWSCR-48.00MTD-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-48.00MTD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 139800 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 57449 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 77490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AWSCR-48.00MTD-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 57449 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-3518-111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3518-111 Aries Electronics 157410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3518-111 Aries Electronics 277590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3518-111 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430301-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430301-18-0 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
423-87-216-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
423-87-216-41-001101 Preci-Dip 157780 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
423-87-216-41-001101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022012037 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.100" (2.54mm)
440129-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
440129-7 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
440129-7 Distributor 182370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
440129-7 IC 38080 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
440129-7 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
431701-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-641211-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10P MTA100 HDR ASY PL STR 30A
1-641211-0 TE Connectivity AMP Connectors 139550 NEW RoHS 10P MTA100 HDR ASY PL STR 30A FindCores Electronics Inc.
1-641211-0 TE Connectivity AMP Connectors 157199 2015+ 10P MTA100 HDR ASY PL STR 30A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1775469-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin