Location : Home > A > AWSCR-48.00CW-T
AWSCR-48.00CW-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-48.00CW-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-48.00CW-T RESONATOR CER 48.00MHZ W/CAP SMD 139470 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-48.00CW-T standard package with RoHS 46040 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-48.00CW-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453534 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
530763-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 ROW BOX RECP 80 POS 100 C/L
433303-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433303-17-0 IC 59170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
521385-6 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1947710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1947710000 Weidmuller 157630 2016+ BLZP 5.08/20/270LR SN OR BX Unitronix Electronics Limited
925369-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.100" (2.54mm)
925369-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
925369-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HOUSING 2POS CRIMP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1722581106 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
1722581106 Molex, LLC 157130 2016+ RCPT HSG DUAL V0 BLK TPA 06 CK Unitronix Electronics Limited
0334821602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.138" (3.50mm)