Location : Home > A > AWSCR-32.00CV-T
AWSCR-32.00CV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-32.00CV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-32.00CV-T RESONATOR CER 32.00MHZ W/CAP SMD 140190 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-32.00CV-T standard package with RoHS 45570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-32.00CV-T stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7C24000006 Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 1.8V Enable/Disable
OQ24358100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ24358100J0G Amphenol FCI 147850 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ24358100J0G IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24358100J0G NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1837450 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical, Through Board Through Hole