Location : Home > A > AWSCR-25.00CV-T
AWSCR-25.00CV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-25.00CV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-25.00CV-T RESONATOR CER 25.00MHZ W/CAP SMD 140020 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-25.00CV-T standard package with RoHS 45850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-25.00CV-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT8008ACF1-33E Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 110MHz HCMOS, LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Enable/Disable
SIT8008ACF1-33E IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT8008ACF1-33E SiTIME 139410 NEW RoHS OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF1-33E SiTIME 57059 2015+ OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF1-33E SiTIME 98970 2015+ OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
1PMT5916A/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 3W DO216AA
1PMT4119CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 1W DO216
NTB6411ANG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 72A D2PAK
NTB6411ANG N/A 85300 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NTB6411ANG Originalnew 78912 12+ ?ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FDC602P_F095 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 5.5A 6SSOT
FDC602P_F095 Electronics 26901 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FDC602P_F095 Fairchild 242120 1538+ MOSFET P-CH 20V 5.5A 6SSOT Alphatek Technology Limited