Location : Home > A > AWSCR-24.00CW-T
AWSCR-24.00CW-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-24.00CW-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-24.00CW-T RESONATOR CER 24.00MHZ W/CAP SMD 140100 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-24.00CW-T standard package with RoHS 45650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-24.00CW-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387590028 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1693940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 14-26 AWG