Location : Home > A > AWSCR-18.43CV-T
AWSCR-18.43CV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-18.43CV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-18.43CV-T RESONATOR CER 18.43MHZ W/CAP SMD 140170 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-18.43CV-T standard package with RoHS 45480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-18.43CV-T stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A302108A9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
A302108A9 Eaton 157210 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A302108A9 IC 41080 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A302108A9 NEW 98790 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395354507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
416-83-222-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1898970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)