Location : Home > A > AWSCR-12.00CV-T
AWSCR-12.00CV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-12.00CV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-12.00CV-T RESONATOR CER 12.00MHZ W/CAP SMD 139720 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-12.00CV-T standard package with RoHS 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-12.00CV-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84-C47,215 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 250MW SOT23
CM309E19069900BBIT Crystals and Oscillators Crystals 19.0699MHz ¡À50ppm Crystal 16pF 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
0387205006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0550420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 8-26 AWG