Location : Home > A > AWSCR-11.00CV-T
AWSCR-11.00CV-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-11.00CV-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-11.00CV-T RESONATOR CER 11.00MHZ W/CAP SMD 140180 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-11.00CV-T standard package with RoHS 45540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-11.00CV-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MAZ30560ML Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 200MW MINI3
MAZ30560ML PANASONIC 1000 16+ SOT23 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MAZ30560ML Panasonic - SSG (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER 5.6V 200MW MINI 3P Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JAN1N4574A-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.4V 500MW DO35
JAN1N4574A-1 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN1N4574A-1 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387509004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate