Location : Home > A > AWP14-8240-T-R
AWP14-8240-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWP14-8240-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWP14-8240-T-R RoHS Compliant 39586 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
AWP14-8240-T-R CONN SOCKET IDC 14POS W/O KEY AU 147750 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AWP14-8240-T-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-5390377-7 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 68 Position D-Type Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
2-5390377-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 68POS 30AWG SER III TPC Global Service Co.Ltd.
EHT7MPKG Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver