Location : Home > A > AWLP-50/3.2-T-R
AWLP-50/3.2-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CIR030RV-24A-28S-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
PFG.M0.5GL.AC52Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
9457290000 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Screw
VN01 036 0001 1 C Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Contacts PIN CONTACT 100 PCS
2058265-2 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Gold
532956-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle