Location : Home > A > AWHW2-14G-SMD-R
AWHW2-14G-SMD-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWHW2-14G-SMD-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWHW2-14G-SMD-R CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS SMD 287950 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWHW2-14G-SMD-R CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS SMD 157180 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AWHW2-14G-SMD-R N/A 958 N/A N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
AWHW2-14G-SMD-R CONNHEADERLO-PRO2MM14POSSMD 1288 Stock Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-036-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-036-10-004101 Preci-Dip 147880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-036-10-004101 Preci-Dip 287670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
426-83-226-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-226-41-001101 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-226-41-001101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-226-41-001101 Preci-Dip 287890 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-136-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-136-01-T-S ELECTRONIC 26690 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSW-136-01-T-S originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SSW-136-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 36POS SNGL TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
430605-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430605-13-0 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
48-6501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS TIN
48-6501-20 Aries Electronics 157020 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS TIN Unitronix Electronics Limited
48-6501-20 Aries Electronics 278490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387200224 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1910021 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)