Location : Home > A > AWH64A-0232-T-R
AWH64A-0232-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWH64A-0232-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWH64A-0232-T-R CONN HEADER 64POS R/A LONG GOLD 299090 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWH64A-0232-T-R CONN HEADER 64POS R/A LONG GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
AWH64A-0232-T-R CONN HEADER 64POS R/A LONG GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AWH64A-0232-T-R CONN HEADER 64POS R/A LONG GOLD 147530 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AWH64A-0232-T-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AWH64A-0232-T-R CONN HEADER 64POS R/A LONG GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284509-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284509-9 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284509-9 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284509-9 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-C300-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-C300-31 Aries Electronics 147350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-C300-31 Aries Electronics 287830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432211-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432211-11-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1693310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1693310000 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1693310000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37133-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37133-17-0 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37133-17-0 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66956-004 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66956-004 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
66956-004 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66956-004 FCI 8000 2012+ VERT CARD CONN DR .100 30AU TPC Global Service Co.Ltd.
0039289088 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
0039289088 MOLEX 850 Conn (LF) Mini fit Header-Dual Row 4.2mm/ 2x4way Male Tray Auric Electronics
325138-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
644897-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
644897-8 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
644897-8 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644897-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
644897-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS VERT .100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd