Location : Home > A > AWH60G-0202-T-R
AWH60G-0202-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWH60G-0202-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWH60G-0202-T-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AWH60G-0202-T-R CONN HEADER 60POS VERT GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AWH60G-0202-T-R CONN HEADER 60POS VERT GOLD 288730 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWH60G-0202-T-R CONN HEADER 60POS VERT GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
AWH60G-0202-T-R CONN HEADER 60POS VERT GOLD 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AWH60G-0202-T-R CONN HEADER 60POS VERT GOLD 147570 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-121-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-121-41-003101 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929870-01-17-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-17-30 3M 289010 2016+ CONN RCPT 17POS STR .100 GOL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929870-01-17-30 3M 8000 2012+ CONN RCPT 17POS STR .100 GOL EKT Electronics Co., Ltd
929870-01-17-30 3M 8000 2012+ CONN RCPT 17POS STR .100 GOL TPC Global Service Co.Ltd.
1844714 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.100" (2.54mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)