Location : Home > A > AWH40G-0222-T-R
AWH40G-0222-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWH40G-0222-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWH40G-0222-T-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MK1413SLF N/A 85620 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SY89833ALMG Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Translator IC 2GHz 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF?
SY89833ALMG MICRELINC 3520 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
SY89833ALMG MicrelInc 23500 2014 16-MLF?¡ê¡§3x3¡ê? Yuelaideng International Ltd(yuelaideng@163.com)
SY89833ALMG MicrelInc 16 16-MLF¡é?(3x3) Richmon industrial
PL602034UMG Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK BUFFER 200MHZ 16QFN
ASM3I2669AF-06OR ON 61675 1525+ IC FREQ MOD EMI REDUCTION 6TSOP Alphatek Technology Limited
ASM3I2669AF-06OR ON 67391 2014+ IC FREQ MOD EMI REDUCTION 6TSOP ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ANUD4A611 Industrial Controls, Meters Specialized 365NM WAVELENGTH 396/376 MM
8N3DV85BC-0157CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 100.011MHz 6-CLCC
8N3QV01KG-1102CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz 10-CLCC
8N3QV01KG-1102CDI IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XCV200-5PQ240C originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV200-5PQ240C QFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV200-5PQ240C XILINX 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB90598GPFR-G-189E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90595G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
CG8101AA IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CG8101AA NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
93LC46C-E/ST Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 1KBIT 3MHZ 8TSSOP
93LC46C-E/ST 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93LC46C-E/ST Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AS4C4M16SA-6TIN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 4MX16 166MHZ 54TSOP
AS4C4M16SA-6TIN Alliance 497 15+ 54-TSOP II Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
AS4C4M16SA-6TIN AllianceMe 100000 2021 N/A TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
IS64LPS102436B-166TQLA3 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 36MB 166MHZ 100TQFP
IS64LPS102436B-166TQLA3 5000 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
M80-9280642 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
M80-9280642 Harwin Inc. 147510 2016+ CONN Unitronix Electronics Limited
M80-9280642 Harwin Inc. 299190 2016+ CONN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-103916-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
6-103916-1 658974 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
6-103916-1 STOCK 45950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
6-103916-1 TE Connectivity AMP Connectors 289010 2016+ CONN HEADER .050 40POS VERT T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644511-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 3 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 22 AWG
644511-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
644511-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 3POS 22AWG MTA-100 Global Thunder Electronics Co.,Ltd