Location : Home > A > AWCR-10.00RS
AWCR-10.00RS
Share on FacebookShare on Facebook
AWCR-10.00RS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWCR-10.00RS RESONATOR CERAMIC 10.00MHZ W/CAP 140060 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWCR-10.00RS RESONATOR CERAMIC 10.00MHZ W/CAP 57709 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AWCR-10.00RS RESONATOR CERAMIC 10.00MHZ W/CAP 78190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AWCR-10.00RS RESONATOR CERAMIC 10.00MHZ W/CAP 57709 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386107605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate