Location : Home > A > AVS476M04B12T-F
AVS476M04B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS476M04B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS476M04B12T-F CAP ALUM 47UF 20 4V SMD 88550 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVS476M04B12T-F CAP ALUM 47UF 20 4V SMD 696700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS476M04B12T-F CAP ALUM 47UF 20 4V SMD 88550 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS476M04B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 4V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd